Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 13.08.2023

1. Dzisiaj Dożynki. Najpierw o godz. 10.30 Msza św. Następnie uformowanie korowodu i przejście na plac „U Księdza za Płotem”. Tam obrzęd dożynkowy a następnie wielogodzinny Przegląd Zespołów Folklorystycznych krajowych i zagranicznych. Zapraszamy do stoisk, w tym naszej Caritas na „Fantówkę”. Dzieci zapraszamy do Folkowej Strefy Dziecięcej. Szczegółowe informacje w naszym Informatorze i na plakatach.

2. We wtorek przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w niedzielę. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Caritas Polska – na pomoc poszkodowanym w wyniku powodzi w Słowenii.

3. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu tylko w środę od 17.00 do 18.00.

4. Spowiedź przed każdą Mszą św., w środę spowiedź i adoracja NS od g. 19:00 do 19:50. Następnie Msza św. z homilią lub katechezą.

5. Katecheza dla rodziców i chrzestnych w piątek 18 sierpnia o godz. 18:45 w domu parafialnym.

6. Aktualia dotyczące terminów i zasad przygotowania do Sakramentu Chrztu w naszej parafii znajdziemy na na parafialnej stronie internetowej lusowo.pl, w zakładce: Informacje => Sakramenty.

7. Na koronację cudownego wizerunku Matki Bożej w Smolicach, którą dokona legat papieski w sobotę 9 września br organizujemy wyjazd autokarowy. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym. Zachęcamy do udziału.

DO POBRANIA

Plik Opis Rozmiar pliku Pobrania
Informator duszpasterski 2023-08-13 400 KB 108