4MEN, Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie, Wielki Post

Ogłoszenia – 21.02.2021

 1. Bardzo dziękuję za wszystkie ofiary składane w kościele i na konto. Na Caritas Archidiecezji Poznańskiej zebraliśmy w Środę Popielcową 1180 zł.
 2. Droga Krzyżowa w Wielkim Poście w piątki o g. 17:30, potem Msza św. i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 3. Gorzkie Żale w niedzielę o g. 14:00, potem Msza św.
 4. Okazja do spowiedzi w Wielkim Poście od poniedziałku do piątku godzinę przed Mszą św.
 5. Od jutra rozpoczniemy PARAFIALNY POST O CHLEBIE I WODZIE. Na ołtarzu Matki Bożej wyłożone są kartki kalendarza na poszczególne dni Wielkiego Postu, na których znajdziemy intencje postu i modlitwy na dany dzień. Chętnych do podjęcia takiego wielkopostnego wyzwania, zapraszam do wybrania sobie takiego dnia pokuty.
 6. W poniedziałek, 22 dzień miesiąca, Msza św. o g. 18:00 w intencji próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Intencje możemy napisać i złożyć w Kaplicy Patronów.
 7. Spotkanie przed bierzmowaniem dla kl. VIII A będzie w poniedziałek o g. 19:00, dla kl. VIII B, VIII C i młodzieży z innych szkół w sobotę o g.18:00.
 8. Spotkanie Duszpasterstwa Mężczyzn 4MEN w czwartek o g. 19:30. Wpierw nieszpory i krótka konferencja duchowa, potem spotkanie z Tomaszem Lisem, wybitnym polskim pianistą, mieszkającym w Londynie, który promuje polską nie tylko przez muzykę.
 9. Młodzieżowa Grupa Franciszkańska – piątek, g. 19:30.
 10. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Solidarności z Misjonarzami, będziemy ich wspierać modlitwą i ofiarami do puszek.
 11. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele oraz zachowaniu dystansu.
 12. W okresie Wielkiego Postu tradycyjnie prosimy o ofiary na daninę diecezjalną, czyli wsparcie, którego każda parafia udziela naszej archidiecezji. Są to ofiary na seminarium, muzeum i archiwum archidiecezji, Dom Księży Emerytów oraz Caritas. Koperty do daniny są wyłożone w kruchcie.
 13. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”.

DO POBRANIA

Plik Opis Rozmiar pliku Pobrania
Informator duszpasterski 2021-02-21 429 KB 42