Ogłoszenia duszpasterskie, ZOBACZ - PRZECZYTAJ - POWIEDZ INNYM

Mladifest 2022

JORDAN, Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej, organizuje wyjazd na Festiwal Młodych MLADIFEST 2022 w Mediugorje.

Liczba miejsc jest ograniczona. Jeśli zbierze się odpowiednia liczba chętnych z naszej parafii, zorganizujemy grupę. Prosimy zainteresowanych o kontakt do z ks. proboszczem mailowo: proboszcz@lusowo.pl lub przez Messengera. Termin wstępnych zgłoszeń w parafii do przyszłej niedzieli (20 lutego).

Oto informację organizatorów:

Zapraszamy do Mediugorje na Mladifest. Mediugorje to miejscowość położona w Bośni i Hercegowinie. Mladifest to Festiwal Młodych odbywający się w Mediugorje już od wielu lat.

Podczas naszej wyprawy do tego wyjątkowego miejsca weźmiemy udział w Mladifescie. Dodatkowo udamy się do miejscowości Mostar, na przepiękne wodospady do Kravice, a jeśli tylko obostrzenia Covidowe na to pozwolą udamy się również nad sam Adriatyk oraz do Dubrownika i Makarskiej.

Termin wyjazdu: 30/31 lipca – 10 sierpnia 2022 roku. Wyjazd z 30 na
31 lipca powrót 10 sierpnia 2022r.

Uczestnicy: Młodzież miedzy 18 – 30 rokiem życia. Młodzież poniżej 18 roku życia tylko z pełnoletnim opiekunem (z naszej parafii jesteśmy gotowi zabrać młodzież szkół średnich poniżej 18 roku życia). Dorośli powyżej 30 roku życia tylko jako opiekunowi niepełnoletnich. Osoby duchowne i konsekrowane bez ograniczeń wiekowych jako duchowi opiekunowie Młodych. Udział tylko dla Mieszkańców Archidiecezji Poznańskiej.

Przewidywany program wyjazdu: udział w Mladifeście, zwiedzanie Mostaru, wodospady Kravice, Dubrownik, Makarska, oraz Riviera Adriatycka.

Podróż: Autokar

Zakwaterowanie: Medjugorie, pensjonat, pokoje 2,3,4 osobowe z WC i Air Condition. Wyżywienie: 8 * śniadanie oraz 8 * obiadokolacja.

Ubezpieczenie: PZU WOJAŻER na cały wyjazd. Uczestnicy zostaną powiadomieni o wysokości świadczeń.

Koszt wyjazdu: 700 PLN + 200 EURO. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy do wyczerpania miejsc lub najpóźniej do dnia 1 maja 2022.

Obostrzenia Covid: warunkiem udziału jest spełnianie obostrzeń Covid. Można przewidywać, że do przekroczenia granic konieczne będą: Certyfikat Szczepień lub Ozdrowieńca, lub negatywny wynik testu. Potencjalny uczestnik bierze całkowita odpowiedzialność za możliwość udziału w pielgrzymce pod względem obostrzeń Covidowych. W tym celu warto śledzić strony Ministerstwa Spraw Zagranicznych i ocenić możliwość udziału w pielgrzymce do Bośni Hercegowiny.

INFORMACJE NA STRONIE DUSZPASTERSTWA JORDAN: http://www.jordan-poznan.pl/aktualnosci/261;miedzynarodowy-festiwal-mlodych-mladifest