Wielki Post, ZOBACZ - PRZECZYTAJ - POWIEDZ INNYM

Kino dla „Wybranych”

Kino dla „Wybranych”, czyli dla tych, co poszli za Jezusem.

„Wybrani” – „The Chosen” – to tytuł filmu, który w zupełnie nowy sposób ekranizuje wydarzenia, a przede wszystkim historie ludzi, opisane na kartach Ewangelii. Film, zgodnie z aktualnymi trendami, jest przygotowany w formie sezonów (aktualnie są dostępne trzy, a planowanych jest osiem), w każdym sezonie osiem 50-60 minutowych odcinków.

Poszczególne odcinki pozwalają na nowo odczytać Ewangelię. Z jednej strony przywołują dobrze nam znane wydarzenia i postaci, z drugiej – próbują pokazać, że Jezus powołał zwyczajnych ludzi. Zanim stali się wielkimi i świętymi, mieli swoje życiowe historie, czasem bardzo trudne, pokomplikowane, grzeszne.  Nikt przecież nie rodzi się doskonały; na coraz większą wierność Jezusowi, przykazaniom i Ewangelii pracuję się całe życie.

„The Chosen” to historii zwykłych ludzi, którzy zostali wybrani i poszli za Mistrzem. Historia wahań i zadziwienia: „Dlaczego ja, Panie?”. W tym filmie każdy z nas może zobaczyć także siebie i swoją własną historię.

Selfie z Jezusem – pozafilmowe zdjęcie filmowego Jezusa i dwunastu apostołów.

The Chosen – światowy hit, o którym miliony ludzi nie przestają mówić. Pierwszy wielosezonowy serial o życiu Jezusa oparty na prawdziwych historiach. Pokazuje Ewangelię oczami osób, które znały Go osobiście.

Charyzmatyczny rybak walczący z długiem, piękna kobieta zmagająca się z demonami i utalentowany księgowy wykluczony ze społeczeństwa. Oni jako pierwsi spotykają Jezusa, który dokonując cudów, rozpoczyna swoją misję, aby zmienić świat. Jeszcze nie wiedzą, że to początek globalnej rewolucji, która rozpocznie nową erę w historii. 

The Chosen skupia się na relacjach Chrystusa z ludźmi z różnych warstw społecznych. Twórcy pokazują znane opowieści, ale w całkowicie nowej perspektywie. Pierwszy sezon, opowiada historie powołań pierwszych naśladowców.

The Chosen jest największym projektem medialnym wszech czasów finansowanym przez społeczność. Do tej pory przetłumaczony na 62 języki, z 442 000 000 wyświetleń, konsekwentnie utrzymuje się w rankingu 50 najlepszych aplikacji w kategorii „rozrywka” iOS i Android.

ZOBACZMY RAZEM „THE CHOSEN” – „WYBRANI”
W WIELKIM POŚCIE W KAŻDY WTOREK
g. 19:00 – DOM PARAFIALNY.

Informacje o filmie: www.TheChosen.pl