Intencje

ŚRODA 30.11.2022 r.

20:00 – Z podz. za dar życia i prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Filipa z okazji 8 urodzin

– śp. Julię Przybylską (2 r. śm.)

CZWARTEK 1.12.2022 r.

18:00 – śp. Józefa Grywalskiego – od Teresy i Stanisława Grywalskich

PIĄTEK 2.12.2022 r.

8:00 – W intencji Bogu wiadomej

18:00 – śp. Kazimierza Talarowskiego – od córki Anny i Mirka

SOBOTA 3.12.2022 r.

8:30 – Przez wstawiennictwo Matki Bożej o łaskę wiary oraz przemianę serca i umysłu dla Michała

17:00 – śp. Franciszkę Gola  – od siostry Zofii z mężem i synem

– śp. Genowefę Szymanowską – od siostry Marii z rodz.

– śp. Andrzeja Cioska (4 r. śm.)

– śp. Stefana i Pelagię Pempera, Barbarę i Henryka Garniec

NIEDZIELA 4.12.2022 r.
2 niedziela Adwentu

8:30 – śp. Mariana Czepczyńskiego (im.), Henryka Panka (36 r. śm.)

– śp. Barbarę i Tadeusza Maluśkiewiczów, Joannę, Jarosława i Czesława Grześkowiaków, Edmunda Szopkę

10:30 – śp. Władysława Stawskiego (r. śm.) i zm. z rodz. Pierzchawków, Golonków i Stawskich

12:00 – śp. Jarosława Raszewskiego – od Marty z rodz.

– śp. Iwonę Rachwalską od męża z rodz.

– śp. Iwonę Rachwalską od syna

18:00 – W INTENCJI PARAFIAN

PONIEDZIAŁEK 5.12.2022 r.

18:00 – śp. Tomasza Mazurkiewicza – od sąsiadów Nowaków

– śp. Krystynę Fortuniak – od Janiny i Wojciecha Fortuniaków

WTOREK 6.12.2022 r.

18:00 – śp. Ewę Nowakowską – od męża z rodz.

ŚRODA 7.12.2022 r.

20:00 – śp. Jadwigę (6 r. śm.) i Włodzimierza oraz zm. z rodz.

– Z podz. za odebrane łaski i prośbą o bł. Boże dla Kornelii z okazji 9 urodzin

CZWARTEK 8.12.2022 r.
Ur. Niepokalanego Poczęcia NMP

16:30 – Msza św. z poświęceniem medalików dzieciom pierwszokomunijnym

18:00 – śp. Kazimierza Talarowskiego – od syna Michała

PIĄTEK 9.12.2022 r.

18:00 – śp. Tomasza Mazurkiewicza – od kolegów i koleżanek ze szkoły podstawowej

– śp. Janusza Degórskiego – od Henryka Zgoły z rodz.

SOBOTA 10.12.2022 r.

8:30

17:00 – śp. Andrzeja Cwojdzińskiego (1 r. śm.)

– śp. Anielę Hecht – od Zofii i Czesława Szalczyków

– śp. Kazimierza Talarowskiego – od Pauliny i Łukasza Wolnych

– śp. Zdzisława Jacka

NIEDZIELA 11.12.2022 r.
3 niedziela Adwentu

8:30 – śp. Mariannę i Stanisława Bartkowiaków i zm. z rodz., Anielę i Franciszka Urbaniaków

– śp. Tomasza Mazurkiewicza – od rodzin Sznajderów, Włodarczaków i Jana Fojuda

10:30 – śp. Mariannę i Kazimierza Bąkowskich (im.), Stanisława Nowaczyka i zm. z rodz.

12:00 – W INTENCJI PARAFIAN

– Z podz. za otrzymane łaski i prośbą o bł. Boże dla Franciszka z okazji 11 urodzin oraz dla jego rodziców i brata Antoniego

18:00 – śp. Bożenę Napierała – od rodz. Skąpskich i Szczepańskich

– śp. Władysławę i Józefa, Renatę i Zenona Olejniczaków

– śp. Stanisława Łępeckiego (1 r. śm.)