Archiwum postów:

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie – 19.08.2018 r.

Msza św. w intencji próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w środę o g. 20.00. Intencje można napisać i złożyć w Kaplicy Patronów.

Czytaj więcej
Aktualności

Koncert MATE.O / TU

W przyszłą niedzielę, 26 sierpnia, na lusowskiej scenie plenerowej przy kościele wystąpi zespół Mate.O/TU. Zapraszamy na zakończenie dożynkowej niedzieli w nurcie muzyki chrześcijańskiej. Godzina 19.15.

Czytaj więcej
Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie – 12.08.2018 r.

W środę, 15 sierpnia, uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte wg porządku niedzielnego. Na koniec każdej Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów. Tego dnia także zbiórka do puszek na Caritas. Dożynki parafialne i gminne będą w niedzielę, 26 sierpnia. „Bóg zapłać” za ofiary złożone przed tygodniem na remont dachu – zebraliśmy 4746 zł oraz […]

Czytaj więcej
Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie – 5.08.2018 r.

Dziś o g. 13.00 kolejny koncert w cyklu Lusowskie Spotkania Muzyczne. Usłyszymy „Improwizacje Maryjne” w wykonaniu „Kwartet Improsonus”, w którego składzie grają także nasi parafianie: pani Katarzyna Stroińska-Sierant (piano) i pan Jarosław Sierant (skrzypce).

Czytaj więcej
Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie – 29.07.2018

Dziś na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo kierowców, a potem przed kościołem, od strony przystanku autobusowego poświęcenie pojazdów. Złożone przy tej okazji ofiary będą przeznaczone na zakup pojazdów dla misjonarzy oraz na działalność wspólnoty „Misericordia” Chile i Argentynie.

Czytaj więcej
Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie – 22.07.2018 r.

W związku z dzisiejszym odpustem parafialnym, Msza św. w intencji próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w najbliższy wtorek, 24 lipca, o g. 18.00. Intencje można napisać i złożyć do skarbony w Kaplicy Patronów.

Czytaj więcej
Aktualności

Lusowskie Spotkania Muzyczne – 5.08.2018 r.

„Improwizacje Maryjne” tak zatytułowany jest kolejny koncert z cyklu Lusowskie Spotkania Muzyczne. Wykona go Kwartet Improsonus w składzie: Katarzyna Stroińska – Sierant – piano, Jarosław Sierant – skrzypce, Sławomir Tokłowicz – perkusja, Dawid Tokłowicz – saksofon.

Czytaj więcej
Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie – 15.07.2018 r.

Jutro katecheza dla rodziców i chrzestnych o g. 19.30. Adoracja i okazja do spowiedzi św. w każdą środę w g. 19.00 – 19.50. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali uroczystość odpustową ku czci św. Jakuba Apostoła, patrona naszej parafii. Sumę odpustową o g. 10.30 odprawi ks. kanonik Władysław Łapawa, emerytowany proboszcz z Grodziska Wielkopolskiego. Proszę o […]

Czytaj więcej